Pomóż
Rysiowi

Zakupić wózek i odzyskać radość z chodzenia!

0

Nasz cel: 700zł

Pomóż teraz

Dziękujemy! Dzięki wam Rysiek ma wózek!

Poznaj jego historię

Rysiek to ok. 1,5 roczny kocurek o rozmarzonym spojrzonku, który jest jednym z najwspanialszych kotów jakie poznaliśmy. Niestety, Rysio jest niepełnosprawny. Jako 2-miesięczny kociak wypadł przez niezabezpieczony balkon i w wyniku obrażeń stracił władzę w tylnej części ciała. Jego niepełnosprawność to nie tylko brak możliwości biegania i rozrabiania, ale także liczne problemy zdrowotne - w tym z oddawaniem moczu i wydalaniem.

Rysio jest pod naszą opieką od 2 miesięcy, lecz wypadek miał miejsce ponad rok temu, co uniemożliwia przywrócenie mu sprawności. Chcemy jednak o niego zawalczyć i zapewnić mu życie na tyle radosne i komfortowe, na ile pozwalają zdobycze techniki i weterynarii.

Zbieramy środki na jego leczenie (problemy z pęcherzem będące wynikiem porażenia) oraz... na WÓZEK! Na oku mamy wózeczek rehabilitacyjny, który nie tylko umożliwi mu poruszanie się i zabawę, ale także zapewni niezbędny trening i odpowiednią postawę ciała.

Niezbędne badania to RTG, USG, badanie krwi (raz w miesiący) i badanie moczu (raz na 3 tygodnie). Konsultacje u weterynarzy, badania, leki i wspomniany wózek to koszt około 700 zł. Prosimy o wsparcie dla tego cudownego kocurka, aby żyło mu się na tym świecie choć trochę lepiej.

Rysiek jest przesympatycznym, spokojnym kocurkiem, którego pokochaliśmy od pierwszego wejrzenia. Zrobimy wszystko, żeby było mu u nas jak najlepiej. Liczymy jednak, że ktoś zechce tego kociego dżentelmena i kocurek będzie mógł znowu wylegiwać się na balkonie w słoneczku – tak jak u swojego poprzedniego opiekuna.

Pomóż teraz

Pomóż mu osiągnąć cel

Podaj swoje dane. Określ kwotę. Przyłącz się do zbiórki!

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
- -
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
  • Łącznie 0 osób pomogło

Udostępnij

O Kociej Wyspie

Już od jakiegoś czasu zajmujemy się pomocą bezdomnym i wolno żyjącym kotom w naszej okolicy. Przez ten czas, w nasze ręce trafiały koty domowe, które z jakiegoś powodu trafiły na ulicę, koty chore, skrzywdzone przez ludzi, ale także te dzikie – wolnożyjące, które po udzieleniu pomocy zostały wypuszczane.
Trafiają też do nas ludzie, którzy chcą pomagać. Jedni finansowo, inni działaniem… Stąd pomysł stworzenia Fundacji. Naszą rolą jako organizacji, ma być skoordynowanie różnych form pomocy, ale też szerzenie świadomości i empatii w stosunku do zwierząt. Za środki pozyskane ze zbiórek i darowizn zamierzamy finansować leczenie i karmienie kotów bezdomnych i wolnożyjących. Konieczne jest również przeprowadzanie kosztownych sterylizacji, aby ograniczyć populację i tym samym zjawisko bezdomności. Dla kotów najbardziej potrzebujących, jedynym ratunkiem będzie znalezienie domów stałych lub tymczasowych.

Dowiedz się więcej